På vores TX10-nøglering, kan du vælge at få præget din egen tekst eller en populær tekst. Vælger du din egen tekst, præges teksten med små enkelte stempler og der er plads til ca 10 tegn på hver side. Vælger du en populær tekst, præges teksten med et stort stempel, hvilket gør det muligt at præge en længere tekst, som dog ikke kan ændres.
På vores nye SX-nøglering, har du mulighed for at vælge længere unikke tekster. På SX-nøgleringen kan du skrive tekster op til 30 tegn.
- Her kan du vælge ca. 10 tegn på hver side
- Her kan du vælge mellem en lang række populære tekster, som fylder mere end 10 tegn
- Her kan du vælge ca. 30 tegn på hver side
- SX-nøgleringen er magen til TX10-nøgleringen. Vi kan præge de samme bogstaver på SX-nøgleringen, som på TX10-nøgleringen, men hvis du ønsker at få præget symboler på nøgleringen, kan du kun vælge hjertet.
På siden her bestiller du SX-nøgleringen.
Vi har et bredt udvalg af læderstropper, som anvendes til ophængning af hylder, garderobestænger, tøjstativer og meget mere - det er kun fantasien, der sætter grænser:)
På vores webshop sælger vi læderstropper i en række forskellige størrelser. Hvis du ikke finder præcis det mål du søger, så er du altid velkommen til at sende os en mail. Så finder vi ud af noget.
Vi sælger også "hylder med læderstropper", hvor vi medsender stropper, som måler 4x100 cm. Vores hylder er 20 cm dybe, og vi synes stropperne i denne længde og bredde, passer perfekt til hylder i denne størrelse/dybde.
Stropperne kommer i fire forskellige farver (natur, sort, cognac og mørkebrun), samt med 4 forskellige skruer.
Hvis du ønsker at bruge stropperne til ophængning af en hylde, kan du se vores udvalg af hylder med læderstropper på webshoppe, hvor vi har et bredt udvalg af hylder i forskellige størrelser og materialer. Vi har hylder i egetræ, sort MFD, skifer, birkefiner, lyst fyrretræ og fyrretræ indfarvet med teak-olie.
Kommentarer til artiklen vises først til andre besøgende efter gennemsyn af os
Få 15 % rabat på udvalgte produkter hvis du tilmelder dig vores nyhedsbrev. Rabatten gælder følgende produkter:
• TX- og MR-nøgleringe
• Kortholder
• Armbånd
• Halskæder
Vi har lagt merke til at du besøker oss fra en norsk IP-adresse,
og vi ønsker å gjøre deg oppmerksom på at vi også har et norsk nettsted.
Vi har lagt märke till att du besöker oss från en svensk IP-adress,
och vi vill göra dig uppmärksam på att vi även har en svensk hemsida.